ROKSTYLE - nový trend v hřbitovní architektuře

Tak jako každý kameník, tak i naši pracovníci tráví na hřbitovech spoutu času v rámci svých pracovních povinností. Co Vás napadá, když  se na některém hřbitově rozhlédnete kolem sebe?  
Všimli jste si, jak všude převládá nevýrazná šedivá barva a jak jsou si  jednotlivé hroby šedivě a nezajímavě podobné ?
Pravda tento trend se velmi pomalu mění, vždyť nejen METAL GRANIT pro vás dováží zajímavé a barevné žuly z celého světa. To proto, abychom společně změnili tuto šeď a Vy si mohli nechat vyrobit originální kamenická díla jako upomníku na své zesnulé blízké.

Nově proto přivádíme na český trh pomníky značky Rokstyle, která již sklízí své úspěchy ve většině západní Evropy. Pevně věříme, že si naleznou své zákazníky i u nás. 

Vedoucí značky Rokstyle, Alexander Hanel uvádí: "Díky tomuto zcela novému způsobu bychom chtěli pozůstalým poskytnout osobité náhrobní kameny, které splňují vysoké individuální nároky. Kromě toho pochází naše rodina původně z obce Velké Kunětice, tudíž nám obzvlášť záleží na tom, abychom zažili v České Republice úspěšný start."

Tyto pomníky v sobě originálním způsobem kombinují  krásu přírodního kamene a moderních prvků jako jsou krystaly Swarovski, skleněné vitráže nebo kovové emblémy. Každý tak může vyjádřit individuální životní pocit nad rámec života samého Z každého náhrobního kamene se stává jedinečné umělecké dílo.

Přijďte se nechat inspirovat ... 

Fotogalerie