Rokstyle - luxusní pomníky

ROKSTYLE - krása světla, přírody a umění skrytá v kameni

Málokterý výrobní obor trpí takovou historickou setrvačností, svázaností a dá se říci nudou jako hřbitovní architektura. Proto nás zaujala nabídka německé značky ROKSTYLE, která postavila výrobu hrobů do úplně jiného světla. Podle návrhů designerů a architektů vznikla řada kamenických děl, kde se kombinují materiály v různých tvarech. Kombinují se leštěné a neleštěné plochy. Netradiční ornamenty jsou vkusně a citlivě aplikovány na plochy k tomuto účelu vytvořené. Hojně využívané krycí desky jsou architektonicky citlivě vytvarované a vznikají tak miniaturní plochy pro kousky zeleně oživující chladnou plochu žuly. Z nápisových desek se stala malá umělecká díla, kde najdete netradiční prvky, jako například velmi žádané krystaly firmy Swarovski. Tyto krystaly byste zřejmě hledali spíše ve špercích, ale když si prohlédnete hrob zdobený těmito krystaly, tak zjistíte, že stačí pár těchto miniaturních kamínků a i hrob se může stát věčným rodinným šperkem. 

Všechny tyto modely jsou chráněny průmyslovými vzory a jejich prodej je možný pouze na základě licenční smlouvy. My jsme hrdí na to, že jako první v České Republice uvádíme tyto pomníky značky ROKSTYLE na trh. Tyto výrobky znamenají revoluci v nudné architektuře šedivých českých hřbitovů.

V naší výstvní síni si můžete prohlédnou tyto 3 následující modely. Naši vyškolení pracovníci Vám podají veškeré potřebné informace. Velice uvítáme, když si nezávaznou schůzku domluvíte předem na našich kontaktech. Tak Vám můžeme garantovat, že se Vám můžeme věnovat k Vaší plné spokojenosti.

Prohlédněte si nový katalog Rokstyle a přijďte se nechat inspirovat...