Pohřební urny

VYRÁBÍME URNY NA MÍRU

Na skladě máme desítky hotových kusů, ale můžeme vám vyrobit urnu dle vašeho přání. Zajistíme vám i vysekání nápisu do urny, nebo keramickou fotografii.

Na co myslet při nákupu urny

Na skladě máme desítky hotových kusů, ale můžeme vám vyrobit urnu dle vašeho přání. Zajistíme vám i vysekání nápisu do urny, keramickou fotografii, případně kovový štítek.

  • Materiál

    Pokud už nějakou urnu, nebo urnový hrob máte, pošlete nám fotografii, najdeme vám stejný typ žuly, aby vše ladilo.

  • Nápis nebo štítek

    K tmavé urně se hodí zlaté, stříbrné, nebo bílé písmo. Na světlejší materiál doporučujeme černé písmo, aby dobře vyniklo. Další možností je připevnit na urnu kovový štítek se jménem a daty.

  • Fotografie

    Fotky zpracováváme do oválu 5 x 7 cm. Fotka může být černobílá i barevná. Po obvodu fotky můžeme vytvořit tenkou zlatou linku.

VYBERTE SI TYP URNY V NAŠÍ GALERII

Na začátku je potřeba vybrat si konkrétní tvar urny a pak se domluvíme na její úpravě. Pokud by jste chtěli jiný tvar, dodejte nám výkres a my vám vyrobíme urnu na míru.

Chcete si naše urny prohlédnout?

Stavte se k nám do showroomu v Letovicích, kde máme vystavené desítky kusů a rovnou se můžeme domluvit na vaší představě

Showroom

Hotové urny

Pokud potřebujete urnu bez jakýchkoliv úprav (písmo, fotografie), můžete si ji jednoduše koupit na našem e-shopu, kde jsou k dispozici nejoblíbenějsí tvary.

Koupit urnu

 

Vyrábíme a instalujeme urnové hroby

Vždy máme skladem několik stovek urnových hrobů, prohlédnout si je můžete v našem showroomu v Letovicích. Samozřejmě vám můžeme vyrobit urnový hrob na přání, podle toho, jaký tvar a barvu preferujete. Kromě výroby vám zajistíme i kompletní instalaci urnového hrobu

Vybrat urnový hrob

Nezávazná poptávka

Chtěli byste se na něco zeptat?  Napište nám, ozveme se Vám s konktrétní nabídkou.