Pomníky, náhrobky, náhrobní desky

Chtěli byste renovovat pomník?  Máte nové hrobové místo?  A nevíte jak a kde začít?

Pomník, náhrobní desky Pomník, nárhobní deska
Pomník, náhrobní deska Pomník

Velmi rádi se Vám budeme věnovat a  řešit Vaše problémy spojené s hrobovým místem.

V rámci první návštěvy, v příjemném prostředí, probereme se zákazníkem jeho požadavek na pomník, či stavbu, jeho představu o barvě přírodního kamene, rozměrech atd.

Nemá-li zákazník přesnou představu, nabídneme mu v prvé řadě výběr barvy přírodního materiálu- převážně žuly, jak ze vzorníků , tak z již hotových výrobků, vystavených v naší nové výstavní síni. Tím pozvolna přejdeme k volbě tvaru nápisové, krycí nebo epitafní desky, z tištěného katalogu, skladových zásob nebo provedeme ve spolupráci se zákazníkem návrh nový, zcela originální, kde spojíme představy zákazníka s technickými možnostmi přírodního kamene a vlastní montáže pomníku.

V rámci této bezplatné odborné konzultace probereme se zákazníkem výhody a nevýhody jednotlivých druhů žul , mramorů a dalších přírodních materiálů. Vzhledem k tomu , že i vlastní provedení montáže urnových pomníků, jednohrobů, dvojhrobů nebo hrobek skrývá celou řadu variant ovlivňujících konečnou cenu a životnost díla, věnujeme i této otázce velkou pozornost , včetně konzultace přímo na hřbitově nebo stavbě.

Jakákoliv stavba na které dojde k použití přírodního kamene, ať se jedná o obklad krbu , žulové parapety, žulovou kuchyňskou pracovní desku, zakrytí hrobu, oprava nápisové desky nebo zcela nový pomník, se svým významem, životností a vlastně i cenou dá srovnávat s koupí nebo opravou domu, auta apod.. Proto zákazníkům doporučujeme konečné rozhodnutí probrat v klidu rodinného kruhu na základě pečlivého prostudování bezplatně zapůjčených katalogů pomníků, vzorníků žul a tvarových návrhů pomníků.

Jakmile má pomník nebo stavební akce konečnou podobu co se týká barvy i tvarového provedení, následuje fáze předběžné kalkulace, tak aby se zákazník mohl seznámit s cenovou relací. V případě, že představa zákazníka se neshoduje s touto kalkulací, nabízíme možnost úprav technického řešení nebo volbu jiného materiálu, tak aby při zachování všech důležitých vlastností ovlivňujících funkčnost a životnost pomníku...., byla splněna představa zákazníka o částce investované do pomníku.

Teprve když je zákazník spokojen s tvarovým, materiálovým i cenovým řešením pomníku následuje přesné zaměření hrobového místa nebo stavby a vyhotovení finální cenové kalkulace. Tato cena je konečná a nedojde-li  ke změně požadavků ze strany zákazníka tak i neměnná.

V tomto duchu je sepsána smlouva o díle, kde jsou přesně vymezena práva a povinnosti obou stran a hlavně konečný termín předání díla.
O předání je sepsán předávací protokol, kde má zákazník možnost vyjádřit se k případným nedostatkům a je dohodnut termín jejich odtranění.

Kromě zákonem stanovené záruční doby je samozřejmostí bezplatná kontrola po první zimě a možnost poprodejního servisu, jako např. opakovaná impregnace apod.

Ukázky našich kamenických prací - pomníky, nápisové desky, krycí desky, hřbitovní doplňky ...

Na spolupráci s Vám se těší ...
METAL GRANIT team


METAL GRANIT spol. s r.o.

Pražská 562/49
679 61 Letovice
+420 516 474 808
mg@metalgranit.cz

+420 516 474 808

CZ | EN | DE

CZK | EUR

Nákupní košík

0 Ks Celkem 0 Kč

© 2015 Metal Granit spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek

Webdesign: GLIPS | Powered by: Webglobal

Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

OK