Pomníky a hroby

Pomník podle vašich představ

Materiály dovážíme z celého světa, abyste měli co největší výběr. Buď si můžete vybrat z desítek hotových pomínků, které máme na skladě a nebo si nechat vytvořit vlastní originální tvar.

Vyrábíme pomníky všeho druhu

Vyrábíme klasické i moderní pomníky, na dvojhroby i jednohroby.
Nezapomínáme ani na domácí mazlíčky.

Showroom

Rokstyle

Moderní design pro náročné, umělecká díla s netradičními prvky.

Pomníky Rokstyle

Nápisové desky na dvojhroby a hrobky

Nápisové desky pro větší a prostornější hroby, jako jsou například dvojhroby, nebo hrobky. Slouží k umístění nápisů, plastik nebo ornamentů.

vybrat tvar

Nápisové desky na jednohroby

Nápisní desky menších rozměrů vhodné na jednohroby nebo jako samostatně stojící pomníčky. Jejich využití je možné nejen na hřbitovech, ale i například v místě tragické dopravní nehody.

vybrat tvar

Urnové hroby

Na skladě máme stovky urnových hrobů, ze kterých můžete vybírat. Pak už stačí jen zvolit si písmo, případně zpracování motivu nebo fotografie. Urnový hrob vám vyrobíme i kompletně na míru, například kombinací více druhů materiálů.

vybrat tvar

Krycí desky na hroby

Krycí deska může mít mnoho podob a tvarů. Hrob může být zakrytý úplně, nebo jen z části, takže do volného prostoru můžete například zasadit květiny, nebo vysypat oblázky.

Poptat

Vzpomínkové knihy

Žulové knihy vyřeší originálním způsobem nedostatek místa na nápisové desce. Mohou pomoci prostorově rozčlenit opticky velké krycí desky na hrobech.

vybrat typ

Vzpomínáčky a zvířecí pomníky

Vzpomínáčky jsou menší, tvarované kameny v rozměrech 20 x 20, nebo 25 x 25 cm. Nabízíme různě provedené knihy, srdce, nebo listy. Jsou vhodné k umístění nápisu, vzkazu či fotografie.

vybrat typ

Sháníte vázy, lucerny a jiné doplňky?

Jsme specialisté na výrobu rotačních produktů, takže v nabídce máme spoustu originálních váz a stylových hřbitovních doplňků.

Doplňky

Nezávazná poptávka

Chtěli byste se na něco zeptat?  Napište nám, ozveme se Vám s konktrétní nabídkou.