Urnový hrob Soběchleby

Urnový hrob dle návrhu zákazníka. Jednoduše tvarovaná nápisová deska poskytuje dostatek prostoru pro nápisy a fotografie. Velká fazeta a použité doplňky spolu krásně ladí a použitý netradiční materiál podtrhuje nadčasovost tohoto díla.

Rozměry: urnový hrob 100 x 100 cm
Materiál:  Steel grey
Doplňky: váza V25-12/25, lucerna L50-13/25

Hodnocení zákazníka:

Firmu METAL GRANIT jsem navštívil na doporučení kamarádky. Cesta do Letovic byla dlouhá a u Brna nepříjemná. Ovšem nelitoval jsem. Ujal se mě pan inženýr Provazník a během pohovoru mě poskytl veškeré informace v takovém rozsahu, že jsem je měsíce vstřebával a třídil. Zároveň mně představil paní Korcovou, která se mě později ujala a s ní jsem celou dobu pracoval na konečném návrhu hrobu. Měli jsme dostatek času, neboť venku panovalo nevlídné počasí a realizaci díla jsme museli odložit. S paní Korcovou jsme se napřed v názoru na řešení rozcházeli, ale protože naslouchala a trpělivě a hbitě plnila mé šílené nápady, časem jsme dospěli k finálnímu návrhu, který zcela odpovídal mým představám, také jsem musel uznat, že její původní myšlenky nebyly od věci, protože na rozdíl ode mě této práci rozumí, zatímco já jsem byl zaujatý a těžko ovlivnitelný. Realizace díla proběhla po domluvě přesně podle plánu, parta pracovníků byla zřejmě sehraná a všichni mně vyhověli, takže jsem mohl svého otce v klidu a důstojně uložit k odpočinku. Konečné dílo vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách. Provedení hrobu odpovídá mému záměru. Je neutrální, žádné módní výstřelky a okázalost a sděluje podstatné a všichni kolem jsou překvapení, jak je hrob hezký.
Kdybych se měl rozhodovat znovu, neváhal bych a firmu METAL GRANIT opět oslovil. Této příležitosti jsem zároveň využil i pro svou budoucnost a paní Korcová mi zpracovala i údaje a provedení pro mou osobu, takže můj syn již dostal instrukce, co dělat, až nastane čas a nebude muset nic vymýšlet.
Děkuji Vám
B. H.

červenec 2023

Fotogalerie