Děkovný E-mail nebo dopis od našich zákazníků nás vždy potěší a je odměnou za naši dobře vykonanou práci.

Dvojhrob - kombinace Aruba + Viscont white - Blansko (srpen 2022)

Vysoce profesionální, odborný a odpovědný přístup a kvalitní provedení nasmlouvaných prací.

Jaroslav Bachratý.

 

Jednohrob Tarn+Orion - Hradec nad Svitavou (srpen 2022)

Děkuji Vám za zhotovení nového hrobu, komunikace s vámi se všemi byla na jedničku,budeme vás doporučovat🙂
Hrob se všem moc líbí.
Děkuji.
S pozdravem Ježová Renata

 

Náhrobek "puklé srdce" - Vlčnov (červen 2022)

Chtěli bychom poděkovat týmu Metal Granitu za realizaci náhrobku značky Rokstyle. Děkujeme zejména za trpělivost při naší snaze o dokonalost a splnění našich představ. O to přesně totiž jde, když máte denně chodit k pomníku milovaného člověka. Chcete, aby byl stejně tak výjimečný jako Váš nejbližší. Abyste při pohledu na náhrobek cítili určité souznění a propojenost. To se nám povedlo.
Jsme všem pracovníkům Metal Granitu, kteří se na naší realizaci podíleli, moc vděční za tento výsledek.

Píškovi
 

Dvojhrob z Aruby - Křtiny (červen 2022)

Naprostá spokojenost od začátku až do konce. Výborná domluva a spolupráce se zaměstnanci kamenictví. Pěkně odvedená práce. Mohu všem jen doporučit.
Děkuji za vše

Lutera.
 

Jednohrob z Aruby - Moravská Třebová (květen 2022)

Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat za výborné a profesionální zhotovení hrobu. Práce byly odvedena velmi kvalitně a pečlivě. Komunikace byla již od samého začátku velmi vstřícná a příjemná. Jsme velice spokojeni a můžeme firmu METAL GRANIT rozhdně všem doporučit.

Švecová

 

Dvojhrob z Orionu  - Letovice (květen 2022)

Moc děkujeme za krásnou práci. Výsledek se nám moc líbí. Veškerá komunikace s frimou perfektní, ochota se sejít, prodiskutovat co by se nám líbilo, ochota zapracovat změny. Naprostá spokojenost.

Petr Dobeš
 

Vzpomínkové menhiry  - Vyškov (duben 2022)

Dobrý den, pane Provazníku.

S odstupem času od instalace hrobového místa pro našeho syna Tomáše na Vyškovském hřbitově Vám musím sdělit, že Vámi provedený náhrobek budí velkou, a dovolím si říci, zaslouženou pozornost. Chodí se na něj dívat i mladí lidé, které ztvárnění náhrobku zaujalo jak svou kompozicí, tak i technickým provedením a použitým materiálem Díky Vám a vašim spolupracovníkům, vaší vstřícnosti, trpělivosti, profesionálnímu přístupu a ochotě vzniklo vzpomínkové místo, které se navždy zapíše do paměti ne jen pozůstalých.
Přeji Vám do budoucna ve Vaší činnosti více takových inspirací, která umělecky obohatí všednost dnešních hřbitovů.

S pozdravem, Vlaďka a Miloš Marešovi

 

Kuchyňská linka z Viscont white - Brno (duben 2022)

Milý a profesionální přístup, děkujeme za krásnou kuchyňskou desku

Adéla Vojtíková
 

Jednohrob z Multicoloru - Březová nad Svitavou (březen 2022)

Sama jsem se zúčastnila realizace a jsem nadšená, jak rychle a kvalitně odvedli svoji práci. Vřele doporučuji METAL GRANIT Letovice

Alena Dušková
 

Urnový hrob z multicoloru - Bukovinka (listopad 2021)

Dobrý den,

velice ráda bych Vám všem poděkovala za rychlost, ochotu, snahu a vše co souvisí s mojí objednávkou a výrobou pomníku.
Rychlost a efektivita s jakou pracujete mě velice příjemně překvapila.

děkuji za vše
Dvořáková

Oprava pomníku ROKSTYLE  (listopad 2021)

Ochota všech pracovníků, pomoc vyřešit problém s původním pomníkem, který dodal jiný kameník, velké díky.

Marcela Rychnovská

 

Pomník ROKSTYLE - Újezd u Černé Hory (říjen 2021)

Jsem velmi spokojená s prací a přístupem celého týmu, s kterým jsem byla během vyřizování v kontaktu. Mohu říct, že výsledek předčil očekávání. Děkuji všem, kteří se na zakázce podíleli.

Jaroslava Ševčíková

 

Krycí desky z tarnu - Letovice  (říjen 2021)

S provedením práce firmou METAL GRANIT jsme velmi spokojená. Od samého začátku až po konečné provedení na místě, na našem hrobu na hřbitově v Letovicích. Komunikace jak s panem ředitelem, tak i s dalšími zaměstnanci byla perfektní . Oceňuji přístup a korektní jednání, vše proběhlo přesně dle domluvy, v termínu i čase. Vlastní provedení práce na místě bylo perfektní, celkový vzhled hotového díla naprosto splnil moje očekávání a vše bylo provedeno velmi pečlivě. Jsem maximálně spokojená a firmu METAL GRANIT budu doporučovat.

Marcela Bušová

 

Vzpomínkový totem (říjen 2021)

Vážený pane řediteli,
chtěli bychom alespoň touto cestou poděkovat za velmi vstřícný a osobní přístup při zajištění a realizaci rodinného hrobu a vzpomínkového totemu našeho tragicky zesnulého syna.
I v této pro nás velmi složité situaci jsme se mohli opřít o profesionální zkušenosti, upřímně myšlená doporučení a především kvalitně odvedenou práci.

Děkujeme 
Radek Pospíšil

 

Hrob - Lhota Rapotina (říjen 2021)

Chci poděkovat všem pracovníkům firmy METAL GRANIT kteří se podíleli na úpravě našeho hrobu ve Lhotě Rapotině. Všichni zaměstnanci, se kterými jsem přišla do styku, byli komunikativní a příjemní. S odvedenou prací jsem velmi spokojena. Firmu METAL GRANIT můžu vřele doporučit.

Řezníčková

 

Realizace jednohrobu a dvojhrobu (červenec, srpen 2021)

S kamenictvím METAL GRANIT máme výbornou zkušenost, jedná se o profesionály ve svém oboru, kteří umí zpracovat individuální přání klienta do výsledného výtvoru. Práce je opravdu kvalitní, precizní s moderními prvky, které ostatní nenabízejí. Jsme velice spokojení a můžeme METAL GRANIT všem doporučit!

Andrea Holásková

 

Pomník z černé žuly (srpen 2021)

Jsem velice spokojena s odvedenými pracemi na zadaném pomníku. Jedná se o opravdu ukázkovou práci, fotografie jsou nádherné, i pomník. Když jsem to viděla, bylo mně do breku. Moji rodiče a teta se strýcem budou mít krásnou památku. Ve firmě jsem se setkala se vstřícným jednáním. Firmu METAL GRANIT budu doporučovat.

Marie Ticháčková, Brno

 

Rekonstrukce hrobu v Brně (červenec 2021)

S provedením práce firmou METAL GRANIT jsme velmi spokojeni. Od samého začátku až po konečné provedení na místě, na našem hrobu na Ústředním hřbitově v Brně. Komunikace jak s panem ředitelem, tak i s dalšími zaměstnanci byla perfektní a konstruktivní a hlavně také příjemná. Pan ředitel projevil velkou vstřícnost a dobře mi při našich jednáních a domluvě poradil, jak můj zájem zrealizovat. Při naší osobní návštěvě v Letovicích jsme se přesvědčili o naprosté profesionalitě firmy, ať už  díky možnosti prohlédnout si výstavní síň s hotovými výrobky, tak při rozhodován o rozměrech, výběru materiálu a písma. Ocenili jsme přístup a korektní jednání, vše proběhlo přesně dle domluvy, v termínu i čase. Vlastní provedení práce na místě bylo perfektní, celkový vzhled hotového díla naprosto splnil naše očekávání a vše bylo provedeno velmi pečlivě. Jsme maximálně spokojeni a rádi METAL GRANIT doporučíme dál.

Jana Žáková

 

Poděkování zákaznice ze Slovenska. Červen 2020:

Dobrý deň,

ďakujem za výrobky prišli ešte v štvrtok tak som mohla v piatok s nimi cestovať, podarilo sa ich aj nalepiť,takže som veľmi šťastná, i keď som celé vybavovala z Ameriky a trochu som výrobky preplatila. Sú vo farbe pomníka a posobia elegantne.

I keď objednávka nebola veľká pristupovali ste k nej profesionálne a so záujmom. Ďakujem za spoluprácu.

Pekný zvyšok dňa

Ing. Vlasta Uherová

Poděkování z 22. května 2020 za výrobu křehkých hodinových sloupků s patkami (sloupky vyrobil mistr Josef Kvítek):

Vážená paní Lepková,

rád bych Vám všem, kteří se podíleli na mém požadavku poděkoval. Obzvláště bych rád poděkoval p. mistrovi za to, že našel čas a tuto velmi specializovanou práci dokázal. Budiž mu útěchou, že nás hodiny "přežijí" a budou se z nich moci těšit další generace tak, jako je tomu u všech starožitností. Přeji Vaší firmě, ať se daří a ať máte hodně tak spokojených zákazníků, jako jsem byl já. Srdečně zdravím. Jiří Kapr.

Spokojený zákazník z Prahy 14. května 2020

Dobrý den paní Lepková,

potvrzuji přijetí zakázky (urny). Přišla v pořádku. Ještě jednou velmi děkuji za milý a vstřícný přístup a přeji Vám i všem kolem Vás pokud možno jen radostné dny ve zdraví a pohodě.Libor Šturc

Urnový hrob - Brno Řečkovice (8.října 2019)

Dobrý den pane Provazníku,

děkujeme mockrát za nádherné dílo, zasílám pár fotek po montáži.
Jsme velmi spokojení.

Srdečně zdravíme
Jolana Chaloupková s rodinou

 

Hrob v Tišnově  (30.října 2018)

Dobrý den,

ještě jednou moc děkujeme za hrob v Tišnově. Je moc pěkný a ceníme si toho, že jste hrob stihli do Dušiček. Jste skvělý. Přejeme hodně spokojených zákazníků, rádi Vaši firmu doporučíme.

Joskovi

 

Rozbitá lucerna v balíku (29.října 2018) 

Dobrý den paní Zaoralová,

lucerna teď dorazila - vše je v pořádku. Mnohokrát děkuji za velimi milé, ochotné a rychlé vyřízení. Je to pohlazení na duši, že to funguje - slušnost, vstřícnost a vůbec....  Přeji vám osobně i firmě hodně stěstí a hodně spokojených zakazníků. Ať se daří!

Vše nejlepší a děkuji
Kadeřábková H.
Vatěkov 

 

Urna z Vangy  (29. října 2018) 

Děkuji za vzorné a rychlé vyřízení mojí objednávky. Také za příjemné jednání. Kámen jste vybrali skvěle. Budu vás všem známým doporučovat.

Zdravím Kratochvílová

 

Dvojhrob v Dolním Čepí (23.října 2018)

Dobrý den, pane Provazníku,
písemnosti došly v pořádku. Děkuji ještě jednou za provedenou práci a přeji Vám ještě mnoho tak zdařilých realizací.

S pozdravem Zdeňka Hřebíčková

 

 

Pomník ve Vysočanech (23. července 2015)

Dobrý den,

moc bych Vám chtěla poděkovat za nový pomník. Vypadá fakt nádherně a všichni jsme z něho nadšeni. Jsme rádi, že jsme se po tolika letech rozhodli právě pro vás.

Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den

Chlupová

 

Dvojhrob (27.července 2015)

Dobrý večer paní Vítková,

Hrob vypadá skvěle,děkuji hlavně Vám za veškerou ochotu a poradu.

 I kluci byli úžasní.Budu Vaši firmu všude doporučovat.

Tak ještě jednou díky,
S pozdravem Jelínková a babička:-D Báborová

 

 

Urnový hrob (30. října 2014)

Včera jsme převzali od vaší firmy urnový hrob a jsme s odvedenou prací vašich pracovníků jak ve výrobě tak přímo na hřbitově moc spokojeni.

Velké poděkování patří Vám paní Vítková za pomoc a rady  při vybírání pomníku-moc se všem líbí a za vaši obětavou spolupráci s námi.Moc jste nám pomohla,vzorně reprezentujete svým přístupem k zákazníkům firmu METAL GRANIT.

Moc Vám děkujeme.

Pěkné podzimní dny přejí Kalovi

 

Zhotovení základů a pomníku - dvojhrob na hřbitově v Běnešově u Boskovic (15. října 2014)

Od počátku do konce velmi profesionální a vstřícné jednání od všech pracovníků firmy se kterými jsem přišel do styku - počínaje majitelem firmy ing. Provazníkem, p. Vítkovou i s pracovníky - montéry.

Práce byla provedena za tři týdny po podsání smlouvy a prvotřídní kvalitě.
Doporučuiji potenciálním zákazníkům (nejen) v blanenském regionu.

Zatloukalovi

 

Renovace hrobu (20.září 2014)

Vážená paní Vítková.

Odpovídám sice se zpožděním, ale dovolte mi Vám poděkovat za korektní jednání a kvalitně odvedenou práci.

S pozdravem a přáním osobních i pracovních úspěchů Jiří Kovář


Pomník na hrob (29. srpna 2014)

Ještě jednou děkuji za profesionální jednání a bezvadný výsledek.
Není to dnes tak běžné.

Můžete se spolehnout na mé kladné reference.

Přeji pěkný víkend.
Martin Piňos

 

Dvojhrob (21. srpna 2014)

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem zaměstnancům firmy METAL GRANIT spol. s r.o., za precizně odvedenou práci při realizaci našeho pomníku.

Naprosto profesionální přístup a co jsme nejvíce ocenili a překvapilo nás, byl citlivý přístup. Obzvlášť paní Vítková a pan Ing. Provazník projevili velikou trpělivost a snahu vše vyřešit k naší spokojenosti.
U této firmy platí „Náš zákazník, náš pán.“ Můžeme jen a jen doporučit!

Rodina Žáčkova

 

Urnový hrob (9. května 2013)

Velice bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat za Vaši ochotu a provedené služby.

Urnový hrob se nám velice líbí, byla jsem velmi nadšená. Pěkný výběr lampičky i vázičky. Perfektně odvedená práce, prostě velká pochvala a to i mladým montérům. Velice příjemní. 

Jak budeme mít cestu do Letovic, chtěli bychom Vám poděkovat osobně. Přejeme Vám hezký zbytek dne.

S pozdravem M. Nováková  

 

Kamenické práce (19. května 2013)

Paní Vítková, děkuji za zhotovení hrobu. Je pěkný. Jsme všichni spokojení.

Děkuji Elisová

 

Pomník (1. června 2012)

Pomník je hotový v plné kráse, moc pěkný, kluci šikovní...

Moc děkujeme všem, co se na tom podíleli.

Ještě se možná domluvíme na úpravě urny, ale to později.

Pěkný den přejí Plchovi


METAL GRANIT spol. s r.o.

Pražská 562/49
679 61 Letovice
+420 516 474 808
mg@metalgranit.cz

+420 516 474 808

CZ | EN | DE

CZK | EUR

Nákupní košík

0 Ks Celkem 0 Kč

© 2015 Metal Granit spol. s.r.o. Všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek

Webdesign: GLIPS | Powered by: Webglobal

Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

OK